Latest Movie :
Recent Movies

Freelancere 2013

Freelancere  2013


Biri i një oficeri të NYPD i cili ishte vrarë iu bashkangjitet forcave, ku bëhet bashkë me partnerin e ish të atit të tij dhe një ekip policësh mashtrues.

Shikoje nga: SockShare | PutLocker | NovaMov
Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | Uploadic

DOSTANA

DOSTANA

Kunal dhe Sameer, dy djem të drejte te cilët pretendon të jenë një çifthomoseksual për të siguruar një apartament shtresës së lartë ne Miami, por atyre te dyve ju bie ne apartament e mbrekullueshmja Neha.Nderkohe qe te dy perpiqen qe tju mbushin mendjen se nuk jane homoseksualePor  ne fshehtesi perpiqen për të fituar zemrën e Neha-së.


SHIKO FILMIN

SHKARKO FILMIN

CHINESE ZODIAC

CHINESE ZODIAC

Një burrë është vënë në kërkim të disa objekteve mistike – 12 koka bronzi të kafshëve nga zodiaku Kinez.


Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Celulari / iPad | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo | Filebox
Shkarkoje nga: Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles

THE HOBBIT: AN UNEXPECTED

THE HOBBIT: AN UNEXPECTED


Bilbo Bagings (Martin Freeman) është një djalosh i ri Hobit, të cilit i kërkohet të braktisë shtëpinë e tij dhe të jetojë aventurën më të madhe të jetës së tij. Duke kërkuar për dikë të besuar, magjistri Gandalf (Ian McKellen) i beson Bilbos që ti shkojë pas, duke patur gjithashtu dhe 13 xhuxhë trima, të cilët i udhëheq luftëtari legjendar Thorin (Richard Armitage). Misioni i tyre është të rimarrin mbretërinë e humbur të Erebor, të cilin dragoi Smaug kishte rrëmbyer shumë vite më parë nga xhuxhat.

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Celulari / iPad (HD) | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo | Filebox
Shkarkoje nga: Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles



Karate Kid HD

Karate Kid HD

Puna QE BEN Nje Nënë e vetme TË lëvizë NE lopëve mua djalin E SAJ TË RI, NE TË shtëpinë e tij të ri, djali përfshihet ne kung fu, atij i mësohet NGA Nje mjeshtër.



Kingdom of Heaven HD

Kingdom of Heaven HD
Balian e Ibelin udhëton në Jeruzalem gjatë kryqëzatave të shekullit të 12-të, aty ai e gjen veten si mbrojtës të qytetit dhe popullin të tij.



MAMA (2013) HD

MAMA (2013) HD


Anabel dhe Lukas janë të përkushtuar në rritjen e mbesave që i kishte braktisur babai i tyrë 5 vjet më parë…. por si kishin mbijetuar ata?


Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Celulari / iPad | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo | Filebox
Shkarkoje nga: Shkarko Direkt Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles

HOT TUB TIME MACHINE

HOT TUB TIME MACHINE 



Ky film ka në qëndër një grup shokësh të mërz­i­tur nga jeta e tyre prej të rri­t­uri: Adam (John Cusack) është brak­tisur nga e dashura; Lou (Rob Corddry) është njeri i qefit që s’di ku të gjejë qef; Gru­aja e Nick (Craig Robin­son) kon­trol­lon çdo veprim të tij; dhe i fik­suari i lojrave kom­pju­terike, Jacob (Clark Duke) që s’do të largo­het nga dhoma. Pas një nate të çmen­dur plot alkool në një vaske ato zgjo­hen në vitin 1986. Ky është shansi i tyre për të ndryshuar të ardhmen.

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Celulari / iPad HD | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo

Shkarkoje nga: Shkarko Direkt | Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles


DARK SKIES (2013)

DARK SKIES (2013)

TRAILERI I FILMIT 


Shikoje nga: SockShare | PutLocker | Celulari / iPad | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo
Shkarkoje nga: Shkarko Direkt | Uploadic | FileCloud | Uploaded | Movreel | DepositFiles

ROBIN HOOD – HD

ROBIN HOOD – HD
Kjo është historia e një shigjetari në ushtrinë e Richard Zemër Luanit i cili lufton kundër pushtuesve francezë dhe bëhet një hero legjendar i njohur si Robin Hood. Në të njëjtën kohë ai do të përpiqet të vendosë barazi ndërmjet shtresave të ulta dhe të larta në Angli, por mbreti i ri francez John.



 
Support : Creating Website | Johny Template | Mas Template
Copyright © 2011. FILMA ME TITRA SHQIP G2AK - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website Published by Mas Template
Proudly powered by Blogger